Warsztaty tworzenia gier literackich - game jam

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie
ul. Dąbrowskiego 1


godz. 17:00 - 18:30
25
października
START: 25 października - 17:00
FINAŁ: 26 października - 18:30


Czytaj zakończył się już prawie miesiąc temu, ale my nie zwalniamy i proponujemy Wam kolejne wydarzenie. Warsztaty tworzenia gier literackich - game jam, czyli spotkanie, na które musicie zagospodarować sobie aż dwadzieścia pięć i pół godziny.

Game Jam, czyli maraton tworzenia gier (nie tylko komputerowych) na czas ma za zadanie uświadomić że gry to nowe, interaktywne medium zdolne do przekazywania treści, historii czy idei w dowolny werbalny i niewerbalny sposób, w nie mniejszym stopniu niż literatura, teatr czy film.

Wymagania: otwarta głowa i własny sprzęt (laptop/tablet do rysowania/blok rysunkowy). Nie wymagamy żadnych umiejętności z zakresu programowania gier itp., nie musisz/musicie skończyć projektu - chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę podczas tworzenia. Dla wszystkich, którzy przetrwają do końca przewidujemy ciekawe nagrody i możliwość przedstawienia swoich dzieł przed zgromadzoną publicznością. Nie zapomnijcie więc zaprosić na rozdanie swoich znajomych, rodziców i babć!

Do jamujących:
Podczas trwania wydarzenia będzie można swobodnie wchodzić i wychodzić z budynku (po okazaniu identyfikatora). Jam trwa 24h więc działamy cały czas. W sali obok zapewnimy wam także sleeping room warto więc wziąć ze sobą karimatę, śpiwór lub materac. Każda osoba niepełnoletnia powinna na wydarzenie przynieść zgodę opiekuna dot. jej noclegu na terenie Ośrodka.

zgoda: http://bit.ly/ZgodaGameJam
regulamin: http://bit.ly/RegulaminGameJam

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PONIŻEJ
WSPIERAJĄ NAS

Twórz z nami. Zostań wolontariuszem.