Czarno to widzę. Konkurs na pasek komiksowy

CAŁA POLSKA


godz. 00:01 - 23:59
21
września

Konkurs na pasek komiksowy stał się przez te kilka lat kolejną tradycją Festiwalu „Czytaj!” Nie mogło więc zabraknąć go również w tym roku.

Sprawa jest prosta - wystarczy stworzyć trzy kadry inspirowane hasłem „Czarno to widzę!”. Na wasze prace czekamy do 15 września. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie poniżej.Termin nadsyłania prac: 21 wrzesień 2018

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs ma formułę otwartą. Skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, do zawodowych i nieprofesjonalnych twórców komiksów, jak również do rysowników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komiksem.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie autorskiego komiksu i wysłanie go w wersji cyfrowej (w formacie .pdf) poprzez formularz znajdujący się na stronie: festiwalczytaj.pl
3. Pasek komiksowy musi składać się z trzech pojedynczych kadrów.
4. Technika wykonania prac w zakresie: rysunku, malarstwa, grafiki komputerowej i fotografii.
5. Tematyka prac musi odnosić się do hasła konkursu: „Czarno to widzę!”
6. Prace oceni specjalnie powołane jury konkursowe.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania wybranych prac na stronie internetowej, profilach mediów społecznościowych, materiałach promocyjnych, w wydawnictwach okolicznościowych i materiałach prasowych festiwalu, jako formy promocji autora, komiksu i konkursu.
8. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe.
9. Termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie podany na stronie: festiwalczytaj.pl oraz przesłany uczestnikom drogą mailową.

WSPIERAJĄ NAS

Twórz z nami. Zostań wolontariuszem.